Зброєзнавство, медицина та посиденьки біля вогнища: на Волині відбулися військово-патріотичні табори «Легіонер» та «Оріяна»

22 Липень, 2019

Упродовж семи днів, з 13 по 19 липня, поблизу Ковеля відбувалися два військово-патріотичні табори: «Легіонер» для хлопців та «Оріяна» для дівчат.

У програмі таборів були різноманітні активності: заняття з техніки поводження зі зброєю, медицини, маскування, орієнтування. Військову тактику юнаки та дівчата відпрацьовували під час ігор у страйкбол та пейнбол. Також щодня учасники зміцнювались інтелектуально: здобували нові знання під час історичних гутірок та гутірок з ідеології; спілкувались один з одним на посиденьках біля вечірньої ватри. Серед учасників таборів були також і лучани.

«На «Оріяні» я здобула багато нових корисних знань та навичок, стала витривалішою. Найбільше мені сподобались заняття з орієнтування, медицини, гутірка про юридичний аспект володіння спеціальними засобами самооборони», – зауважила киянка Іванна.

До слова, в останню ніч учасники «Легіонеру» здійснили двадцятикілометровий вимарш, який став для них перевіркою на міцність та витривалість.
««Легіонер» – табір, який гартує тебе не тільки фізично, але й морально, виховує відповідальність за себе і побратимів. Завдяки «Легіонеру» я навчився не здаватись у найважчі моменти», – ділиться враженнями з таборування львів’янин Назар.

«Військово-патріотичні табори – це вагома складова національно-патріотичного виховання молоді, адже вони сприяють всебічному розвитку юнаків та дівчат, покращують їх фізичну форму; надають комплексну військову та медичну підготовку, оскільки заняття проводять досвідчені лектори, військові та учасники АТО. Навички, здобуті на таких таборах також можна застосовувати у цивільних умовах», – зазначив бунчужний табору «Легіонер», лучанин Андрій Сидор.

Захід організовували НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС, КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» за підтримки Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА.

За сприяння у проведенні таборів організатори висловлюють вдячність ГО “Волинський обласний центр НПВ “Волинська Січ””.

Опубліковано в Новини, Події.