Центр запрошує до співпраці навчальні заклади міста

25 Вересень, 2018

   Національно-патріотичне виховання – один з найбільш актуальних напрямів виховання молоді, адже воно сприяє формуванню духовно багатої, свідомої, розвиненої особистості, громадянина України.

   КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» запрошує навчальні заклади міста до співпраці у сфері національно-патріотичного виховання за такими напрямами:
– освітній;
– військово-патріотичний.

    Освітній напрям презентують: мобільна виставка «Воїни. Історія українського війська»; мобільна виставка «Люди свободи»; тематичні історичні лекції; перегляди та обговорення тематичних фільмів; презентації та проведення настільних ігор «Криївка», «Українська революція».

   Виставка «Воїни. Історія українського війська» – це 20 розповідей про історію військових формувань на теренах України від часів Русі до сьогодення. Експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Розробник: Український інститут національної пам’яті.

    Виставка «Люди свободи» розповідає про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України. Розробник: Український інститут національної пам’яті.

   Центр може забезпечити безкоштовну доставку виставки у ваш навчальний заклад та додаткові історичні лекції.

   Перегляди фільмів національно-патріотичного спрямування з подальшим обговоренням та детальним аналізом – один з метод інтерактивного навчання. Перегляди фільмів можливо проводити на базі навчального заходу, або на базі Центру (вул. Кафедральна, 4).

    Гра «Криївка» – українізована версія загальновідомої гри «Мафія». «Криївка» у ігровій формі відтворює фрагмент боротьби УПА проти НКВС, що стимулює зацікавлення історією та подальше її вивчення. «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» долучився до ребрендингу цієї гри та 2017 року провів турнір з гри «Криївка» серед луцьких школярів.

   Гра «Українська революція 1917-1921» – спосіб зацікавити учнів у вивченні непростого періоду української історії та допомагає їм підготуватися до ЗНО. Гра побудована за типовою схемою – ігрове поле і 88 клітинок-ходів, якими рухаються гравці і вирішують завдання. Розробник: Український інститут національної пам’яті.

   Гра «УПА – відповідь нескореного народу» – фокусує  увагу на боротьбі УПА проти двох великих ворогів – нацистів та радянських підрозділів НКВД. Окрім навчальних матеріалів, які поглиблюють знання про боротьбу Української повстанської армії проти ворогів, гра дає можливість дітям та підліткам відчути себе командирами повстанців. Розробник: Український інститут національної пам’яті.

   Відповідальний за освітній напрям: спеціаліст КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк»
Максим Каширець, тел.: 0985572426; 0664426241.

 

   Військово-патріотичний напрям складають: базові заняття з домедичної допомоги у цивільних та військових умовах (1,5 год) та базові заняття з військової тактики (тактики легкої піхоти) (1,5 год). У разі потреби, окрім базових занять можливе проведення додаткових занять (наприклад, у рамках навчальної програми предмету «Захист Вітчизни).

   На заняттях із домедичної допомоги школярі дізнаються як правильно діяти у критичних ситуаціях у цивільному житті та у військових умовах.

   Заняття з військової тактики (тактики легкої піхоти) спрямовані на здобуття базових навичок користування зброєю, формування лідерських компетенцій, ознайомлення з методами патрулювання, оборонними методами та наступальними операціями. Для занять «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» може залучати безкоштовну матеріальну базу: турнікети, ММГ, страйкбол тощо.

   Відповідальний за військово-патріотичний напрям: спеціаліст КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» Роман Тьохта,
тел.: 0684818418.

 

   Додамо, що КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» функціонує за адресою м. Луцьк, вул. Кафедральна, 4. На базі Центру відбуватимуться заходи національно-патріотичного спрямування про які ми вас додатково повідомлятимемо. Детальна інформація за тел.: 0682011209 (спеціаліст КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» Юлія Нікітюк).

   «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» співпрацює з Управлінням освіти Луцької міської ради задля впровадження національно-патріотичного виховання у різні сфери освітньої діяльності.

   Додаткову інформацію про «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» можна знайти на сторінках Центру у соцмережах  https://www.facebook.com/centr.npv.lutsk/ 

                                                 https://www.instagram.com/cnpv.lutsk.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

Опубліковано в Новини, Події.