“Сонце заходить, а Калита сходить!”: у ЦНПВ відбулись Андріївські вечорниці

14 Грудень, 2018

13 грудня молодь зібралась у “Центрі національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк” задля того, аби краще пізнати українські традиції, відчути дух давнини та, звісно ж, поворожити на долю.

Упродовж вечора дівчата доводили юнакам, що вони справжні господині та усіляко випробовували хлопців, адже лише найспритнішому та найвитривалішому парубку надається честь першим спробувати калиту – круглий обрядовий корж – символ сонця та добробуту.

Хлопці та дівчата, як і годиться на справжніх українцях вечорницях, веселились,спілкувались один з одним, танцювали та куштували традиційні українські смаколики.

“Склалось враження, ніби ми присутні у справжній українській хаті, з традиційними українськими стравами та веселими забавами. Особисто я посміялась від душі, чудово провела час і поринула в атмосферу Андріївських вечорниць”, – поділилась враженнями лучанка Вероніка.

Організатори заходу: “Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк” спільно ГО “ВМР “НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС

Опубліковано в Новини, Події.