Луцькі школярі взяли участь у другому міському турнірі з гри «Криївка»

10 Грудень, 2018

8 грудня відбувся другий міський турнір з гри «Криївка», ініційований «Центром національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк».

У турнірі взяли участь 9 команд-представників місцевих закладів загальної середньої освіти. Упродовж декількох годин, у запеклих словесних сутичках луцькі школярі демонстрували аналітичні здібності, вміння аргументовано висловлювати думку та критично мислити.

Представників команд було розділено у різні кімнати – міні-криївки, де відбувалися відбіркові ігри. Під час цих ігор юнаки та дівчата здобували залікові бали у скарбничку команди свого навчального закладу. Команда, яка набрала найбільшу кількість балів виходила у фінал.

У трьох фінальних іграх зійшлися представники восьми навчальних закладів.
У підсумку, першість у другому міському турнірі з гри «Криївка» здобула команда «Луцького ліцею»; друге місце посіла Луцька загальноосвітня школа №19»; третіми стали учні «Луцького навчально-виховного комплексу №9».

На згадку про турнір призери отримали подарунки від організаторів – чашки з логотипами «Криївка-клубу» та медалі, а переможець, окрім усього іншого, – почесний кубок.

Додамо, що гра «Криївка» – український аналог загальновідомої гри «Мафія». Головні персонажі «Криївки» – вояки УПА та агенти НКВС.
Взявши за основу правила гри, які сформувала організація «Молодий Народний Рух», працівники КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк» спільно з активістами ГО «ВМР «Національний Альянс» провели ребрендинг «Криївки» та успішно поширюють її серед молоді з метою виховання у юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби України.

За допомогу в організації та проведенні міського турніру з гри «Криївка» організатори висловлюють вдячність активістам ГО «ВМР «НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС » та Факультет Філології Та Журналістики Сну Імені Лесі Українки.

Більше фото з заходу за посиланням.

Опубліковано в Новини, Події.