ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТАБІР "ХОРУНЖИЙ"

Метою табору є практична підготовка молоді до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України, а також відпрацювання військових навиків, а саме поводження зі зброєю, що в свою чергу сприятиме підвищенню престижу військової служби.

У рамках заходу будуть проводитись заняття з освоєння військових спеціальностей: стрілецька підготовка, тактико-медична підготовка, розвідувальна підготовка, курс виживання та орієнтування на місцевості.

Інформація про час проведення


Орієнтовні дати проведення таборів:

“Хорунжий – I” (“Хорунжий” імені полковника Армії УНР П. Болбочана) – 04 – 10 червня 2018 року;

“Хорунжий – II” (“Хорунжий” імені засновника УПА “Поліська Січ”) – 11 – 17 червня 2018 року;

“Хорунжий – III” (“Хорунжий” імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Г. Перегіняка (“Коробки”)) – 18 – 24 червня2018 року;

“Хорунжий– IV” (“Хорунжий” імені першого командира УПА на Волині В. Івахіва (“Сонара”)) – 25 червня – 01 липня 2018 року.

Кількість учасників одного табору 70 осіб (280 осіб загальна кількість учасників чотирьох таборів) із більшості областей України та міста Києва, серед яких представники військово-спортивних та військово-патріотичних клубів, військових ліцеїв віком від 14 до 18 років.

про участь у гріЗапрошуємо представників військових ліцеїв, громадських активістів та громадські організації з прикордонних районів, які долучаються до військово-патріотичного виховання дітей і молоді та бажають взяти участь у таборі.

Рекомендовано молодим лідерам роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) та військово-патріотичних клубів!

Звертаємо вашу увагу, що витрати на проживання, харчування та проїзд в одну сторону здійснюється за рахунок організаторів.

Заявка на участьІнформацію про осіб, які бажають взяти участь у таборі необхідно подати до 02 травня 2018 року (охочі взяти участі у таборі “Хорунжий – І”, “Хорунжий – ІІ) та до 15 травня 2018 року (охочі взяти участі у таборі “Хорунжий – ІІІ”, “Хорунжий – ІV”) згідно встановлених форм (додаток 1) на електронну адресу npvmms@msms.gov.ua та заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/forms/tQ1HtSqeCrnxxLiu1. Лист-підтвердження про відібраних учасників буде надіслано додатково.
Контактні особи від КЗ "Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м. Луцьк" 
Богдан Бальбуза та Yuliia Slyvinska тел.: 0978646765; 0936275825.